У Радивилові – письменниця, відома артистка… Та інші новини

У літературній світлиці Радивилівської міської бібліотеки з читачами нещодавно спілкувалася популярна українська письменниця та журналістка, володарка премії «Коронація слова» Галина  Вдовиченко зі Львова. Галина Вдовиченко дебютувала 2008 року з романом «Пів яблука», який став лідером продажів на стенді видавництва під час роботи Львівського форуму видавців того року. Перший тираж книжки розійшовся впродовж місяця. І до сьогодні роман «Пів яблука» впевнено утримується в рейтингу «книг-довгожителів», адже інтерес читачів до цієї особливої історії нітрохи не охолов. Другий роман Галини Вдовиченко «Замок Гербуртів» отримав першу премію у номінації «Романи» на конкурсі «Коронація слова – 2009», вийшов у світ під назвою «Тамдевін». Лише на Львівському форумі видавців – 2009 було продано 985 примірників цього роману. Галина Вдовиченко приїздила в Радивилів на свято книги в 2010 році.

♦ 15 березня в Радивилові на сцені міського будинку культури виступить з концертною програмою народна артистка України Тіна Кароль.

♦ Козинська центральна бібліотека у партнерстві з громадською організацією “Добрівчанка” за фінансової підтримки PULSE IREX реалізовуватиме грантовий проект. Команда вже отримала інформаційні матеріали. Наталя Петручек та Леся Козачук спільно з учасниками проекту активно готуються до першого заходу, який відбудеться 5 березня. Проект ПУЛЬС виконується Асоціацією міст України у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (ІREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

♦ Першоберезневе засідання клубу любителів пісні ,,Надвечір’я” (музичний керівник Марія Федорович), що діє при Радивилівській міській бібліотеці, знову зібрало повен зал шанувальників.  У залі колишнього міського кінотеатру Радивилова відбувся видовищний та яскравий концерт, який збігся із початком весни. Тому все, що відбувалося на сцені, дарувало глядачам удвічі більше позитивних емоцій. Артистів вітав Радивилівський міський голова Микола Карапетян, вручив їм подарунки та квіти.

♦ Міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька зазначила, що у випадку, якщо в когось із українців буде підозра на коронавірусну хворобу або якщо цей діагноз підтвердиться, такі люди будуть лікувати в комунальних і державних медичних установах. Також Скалецька додала, що лікування буде безкоштовним.  “Ліки не є специфічними, не є складними для постачання. Наразі у закладах охорони здоров’я ліки є. Ми будемо робити все, щоб поповнити їхні запаси”, – сказала міністерка.  Раніше ми інформували, що на Рівненщині 5 закладів готуються приймати хворих з підозрою на коронавірус. Це, крім лікарень Рівного, й заклади у Новоставі Рівненського, Козині Радивилівського та Степані Сарненського районів. А Всесвітня організація охорони здоров’я підвищила оцінку глобального ризику від розповсюдження китайського коронавірусу з «високого» до «дуже високого».

(За інформацією на сайтах ОТГ і в соцмережі).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.