У Радивилові – ще 3 випадки коронавірусної хвороби

У Рівненській області станом на ранок 18 квітня коронавірус підтвердили ще в 16 осіб. Зокрема, в Радивилові – у 3 осіб. Про це інформує голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Загалом у Радивилівському районі вже підтверджено 11 ВИПАДКІВ захворювання на COVID-19.

Судячи з відеосюжетів у Ютубі, інформацію про небезпеку коронавірусу вже вдалося донести навіть до ортодоксальних іудеїв-хасидів, які не дивляться телевізор і не користуються телефонами, навіть священна для мусульман Кааба в Мецці впереше за всю її історію закрита для хаджу (ісламського паломництва), навіть африканські племена, які живуть у халупах з картону і палиць, зважають на теперішню небезпеку. Але куди там радивилівці – вони нерозсудливіші за всіх на світі…

У світі вже померли від коронавірусу 156 тисяч людей. А наших фанатиків, бо віруючими їх навряд чи можна назвати, навіть і ці жахливі цифри не застерігають… До речі, обидва випадки поширення коронавірусу в сім’ях Радивилівського району пов’язані з церковним життям (московської церкви).

Повідомлення Наталії Янчин:

За інформацією лікаря-епідеміолога Радивилівського району Ірини Приступи, від початку оголошення карантину в умовах поширення коронавірусної інфекції у нашому районі зареєстровано 33 підозри зараження на COViD-19. З них 11 випадків підтверджено лабораторно. Четверо хворих госпіталізовано в інфекційне відділення Дубенської лікарні.

Станом на 17 квітня зареєстровано три нових випадки коронавірусу в Радивилові. Небезпечну хворобу діагностовано, зокрема, у жительки нашого міста, яка ще 05 квітня відвідувала Почаївську Лавру і Скит. Характерна симптоматика проявилася у неї через тиждень після поїздки , 10-11квітня: а це втрата смаку і зниження нюху, сухий кашель, t37.4. Пацієнтка звернулась до сімейного лікаря, в результаті медиками було проведено усі необхідні протокольні заходи.

Нагадаємо: під час епідеміологічного розслідування по першому вогнищу зараження на COVID-19 (8 квітня), де було виявлено 4 захворілих внаслідок контакту із священиком з м.Чернівці, лабораторно виявлено 3-х нових хворих з кола контактних осіб. Отже, по першому вогнищу нині зафіксовано 7 хворих та 57 контактних осіб. Усі перебувають під наглядом сімейних лікарів.

Друге вогнище – це інфікування коронавірусом хориста Почаївської лаври, який проживає в с.Підлипки з Підзамчівського старостинсього округу, його дружини та онуки. Під наглядом лікарів нині перебувають 13 контактних осіб. На сьогоднішній день нових хворих по цьому вогнищу не зареєстровано.

За оперативною інформацією лікаря-епідеміолога Радивилівського району Ірини Приступи, пацієнтка, у якої сьогодні підтвердили коронавірус, на Благовіщення відвідала міський храм Різдва Пресвятої Богородиці. На святковому богослужінні сповідалась та причастилась. З огляду на це у храмі було проведено заключну дезинфекцію. Стало відомо, що, порушуючи карантин, жінка відвідувала своїх кумів. А також надавала послугу подологічного лікування в домашніх умовах. Процедурою скористалась тринадцятирічна дівчинка з с.Іванівки, тепер вона у групі ризику, як контактна особа.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Анонім сказав:

    Потрібно виділити чорнилом, що іменно московської церкви!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.