У Радивилові – центр надання адмінпослуг

Починаючи з 13 травня, в тестовому режимі працює Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Радивилівської міської ради. Офіційне відкриття заплановане на суботу, 25 травня, у рамках святкування Дня міста в Радивилові, інформує сайт Радивилівської ОТГ.

У центрі надаватимуть 197 видів адміністративних послуг, зокрема, й 29 соціальних послуг. Допомогу в інституційному створенні ЦНАПу, навчанні персоналу, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».

Нині тут – останні приготування, завезена техніка та меблі. За словами начальника відділу забезпечення надання адміністративних послуг М.Пастух, центр функціонує як окрема сервісна установа, яка діє за принципом «єдиного вікна». Тут, зокрема, жителі Радивилівської об’єднаної громади, а також усього району можуть скористатися послугами з державної реєстрації майна (нерухомості, земельної ділянки тощо), державної реєстрації юридичних осіб публічного права, а також рядом інших послуг, які надаються органами державної виконавчої влади, та послугами соціального характеру.

На сьогодні в центрі – три адміністратори та п’ять працівників, які безпосередньо надають адмінпослуги. Двері відчинені для відвідувачів  з 9:00 до 18:15 години, у п’ятницю – з 9:00 до 20:00, без перерви на обід. Вихідні дні – субота і неділя.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.