У Радивилові вшановують захисників і захисниць України

Сьогодні в Україні відзначаємо кілька свят: Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисників і захисниць України, День створення Української повстанської армії.

У Радивилові з нагоди свят: з 10:30 – пам’ятна хода та покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків тим, хто полягли за волю та незалежність України (збір учасників ходи – біля приміщення Радивилівської міської ради); з 11:00 – панахида та вшанування пам’яті загиблих захисників України (біля пам’ятного знака Героям ОУН-УПА, що навпроти приміщення відділення Пенсійного фонду).

***

14 жовтня у Радивилівській громаді віддали шану світлій пам’яті героїчних синів та доньок української землі, які поклали життя за її волю та незалежність. Вшанували ветеранів за їх безсмертний подвиг, а також з вдячністю та гордістю висловили шану й повагу воїнам, хто, усвідомлюючи своє високе призначення, нині віддано охороняє життя та мирну працю свого народу в суверенних кордонах нашої держави.
Цього дня в місті Радивилів відбулась пам’ятна хода, у якій разом з військовослужбовцями, ветеранами АТО/ООС та жителями міста поклали квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків полеглим за волю та незалежність України Радивилівський міський голова Микола Карапетян, начальник другого відділу Дубенського РТЦК та СП, підполковник Юрій Попсуй.
Від імені серця, від імені життя, яке надійно захищене мужніми руками українських воїнів, усім захисникам та захисницям України здоров’я, сили та єдності в ім’я миру та спокою на рідній землі бажали творчі колективи Радивилівського міського будинку культури.
Панахиду та молитовне вшанування пам’яті загиблих захисників України біля пам’ятного знака героям ОУН-УПА провели священники Тарас Сухожак і Юрій Акімов та хористи міського храму Різдва Пресвятої Богородиці Православної Церкви України. Завершилось богослужіння побажаннями Господнього захисту, добробуту й захисту кожній родині, мирного неба над Україною.
А всім українським солдатам – повертатися додому живими та неушкодженими.

АТО

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.