У Радивилові вшанували Героїв Небесної Сотні

Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року: тоді від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі Києва загинули активісти Майдану. Перші її Герої… А 18 – 21 лютого сталися найкривавіші протистояння, ціна яких – сотня людських жертв…

Радивилівська громада молитвою та покладанням квітів ушанувала світлу пам’ять співвітчизників, які стали на боротьбу за демократичне майбутнє України і були вбиті під час мирних протестів.

Від Радивилівської міської ради квіти у кольорах національної символіки до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні поклали перший заступник міського голови Віктор Ісюк і секретар ради Інна Герасимчук, Присутні на громадському віче запалили вогники в лампадках. У центрі Радивилова зазвучали мотиви відомої пісні «Плине кача…», яка стала народним реквіємом, скорботним символом прощання із загиблими учасниками Революції Гідності.

У цей момент представники громади хвилиною мовчання вшанувала світлу пам’ять та саможертовність співвітчизників, які полегли від куль у буремну зиму 2014-го… У ході всеукраїнської акції «Ангели пам’яті» наймолодші радивилівці прикріпили власноруч зроблених паперових янголів до кущів калини, висаджених поряд із пам’ятним знаком Героям Небесної Сотні.

Поминальне богослужіння вже традиційно провели священник отець Тарас Сухожак та хористи церкви Різдва Пресвятої Богородиці Православної Церкви України. (З соцмережі).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.