У Радивилові висадять понад 400 кущів троянд

Роботи з прибирання та благоустрою в Радивилові не припиняються навіть в умовах карантину. Разом із посиленими профілактичними заходами, спрямованими на убезпечення громадян від поширення коронавірусної інфекції, місто все ж дотримується графіків завдань, традиційних для весняної пори року.

Вже цими днями працівники бригади з благоустрою міської ради розпочали впорядкування центральних клумб на міській площі Незалежності. Першими під весняне сонце висадили сортові троянди з урахуванням колірного різноманіття. Відповідні заходи було заплановано у програмі з благоустрою Радивилівської ОТГ на цей рік. За оригінальним задумом, для декорування клумб використали поєднання двох кольорів – білого та червоного. Як очікується, квіткові візерунки у контрастних відтінках вже цього літа проявлять себе у всій принаді і створять в нашому місті особливий шарм.

Квіти будуть рости біля центру надання адміністративних послуг, адмінприміщення міської ради. Красиві трояндові оази вже облаштували на площі Незалежності. Всього на території міста заплановано висадити понад 400 кущів троянд, написала Наталія Янчин на своїй сторінці у Фейсбуці.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.