У районі – 13 випадків ураження COVID-19

Станом на вечір 21 квітня на Рівненщині підтверджено 12 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це:
▪️4 мешканці з м. Рівне;
▪️3 із Здолбунівського району (1 з м. Здолбунів та 2 з с.Здовбиця);
▪️2 з Радивилівського району (1 з м.Радивилів, 1 з с.Дубини);
▪️1 з смт. Млинів;
▪️2 з Березнівського району (по одному з м.Березне та с.Богуші).
Вік хворих від 18 до 73 років.
Таким чином на Рівненщині зареєстровано 353 випадки захворювання на COVID-19. З них 11 летальних і 23 одужалих. Сьогодні з Рівненської міської лікарні виписали ще 2-х пацієнтів, в яких ПЛР-методом підтвердили відсутність коронавірусу. Це чоловік 73 років з Рівненського району (с.Біла Криниця) та жінка 64 років з Рівного.
Наразі на перевірці в Рівненському обласному лабораторному центрі 80 зразків.
Уряд планує продовжити карантинні заходи. Про це повідомив голова Рівненської ОДА.
Загалом у Радивилівському районі заразилися коронавірусом 13 людей. З них у Радивилові – 9.
Як поінформувала Ірина Приступа, наразі робота районного лабораторного відділення спрямована на виявлення кола контактних із захворілими на коронавірус особами.
Визначено, що випадок у Козинській ОТГ (с.Дубини) спричинив 4-те за рахунком вогнище вірусної інфекції у районі. Загалом 16 громадян контактували із захворілою. Троє з них – це медичні працівники. Жителька села Дубини, у якої підтвердили коронавірус, довго приховувала зустріч із сином, який, як і його батько, є служителем церкви в Здолбунівському районі (УПЦ МП) і в якого підтверджений факт зараження на COVID-19. Вона занедужала і тривалий час лікувалась у свого сімейного лікаря та наразила на небезпеку весь медичний персонал лікарської амбулаторії ЗПСМ села Козин.
На жаль, усі зараження в Радивилівському районі сталися через контакти зі священниками і парафіянами московської церкви (одна з парафіянок після відвідання Почаївської лаври побувала на сповіді в церкві ПЦУ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.