У рамках відзначення 500-річчя Реформації

На Радивилівщині організовано День подяки Господу за життя, що відбувся у Радивилівському будинку культури за ініціативи протестантських релігійних громад району. Організаторів, учасників та гостей свята привітав голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук.

У своєму виступі він зазначив, що традиція проведення Днів подяки для українського суспільства є новою, однак дуже потрібною. Голова адміністрації подякував представникам протестантських церков за організацію цього духовного заходу, висловивши надію, що День подяки стане ще одним традиційним для українців святом поряд з іншими великими християнськими святами.

«Враховуючи складні для України часи, ми маємо бути вдячні Богові за його милість, ця вдячність дозволяє нам покладатися не лише на власні сили, а й на допомогу Всевишнього», – сказав Олег Володимирович і побажав усім миру, добра, щастя, підтримки від ближніх та Господа Бога.

На виконання Указу Президента України «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації» та на підтвердження високого визнання вагомого внеску протестантських церков і релігійних організацій у розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери України загалом та нашого краю зокрема – голова адміністрації вручив подяки Радивилівської районної державної адміністрації керівникам релігійних громад району Ярощуку В.І., Романюку А.А., Кондратюку М.С., Калашнікову В.Д., Орищину В.Ф.

(З сайту Радивилівської РДА).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.