У роботі рятувальників нема другорядних аспектів

Радивилівська міська рада профінансувала заміну воріт у боксі для зберігання пожежної техніки – в рамках реалізації цільової «Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій Радивилівської ТГ у разі їх виникнення на 2018 – 2022 роки». Великогабаритні гаражні ворота з електроприводом, заповнені сендвіч-панелями, не тільки мобільніші в роботі та економлять пожежникам час, але й виконують функцію енергозбереження.

Міський голова Радивилова Микола Карапетян, прибувши на зустріч із рятувальниками, зазначив, що такі кроки значно покращать можливості реагування радивилівських вогнеборців на різні надзвичайні ситуації. Уже тому, що суттєво зменшено час, який потрібен, аби пожежна техніка виїхала на виклик за сигналом «Тривога».

– А в питаннях ефективності оперативного та комплексного реагування рятувальників на надзвичайні події важлива кожна хвилина, – зазначив начальник Дубенського районного управління ГУ ДСНС у Рівненській області, полковник служби цивільного захисту Михайло Домарацький. Начальник пожежно-рятувальної частини міста Радивилів Володимир Коваль провів коротку демонстрацію експлуатаційних можливостей нових воріт, які відкриваються автоматично.

Свою оцінку високому темпу модернізації міської пожежно-рятувальної частини надав очільник Дубенської РДА Всеволод Пекарський, який побував з робочим візитом у Радивилові, повідомили на сторінці Радивилівської громади.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.