У розмаїтті новин радивилівських

Як повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру в Рівненській області, загальна площа земель, переданих у користування 2016 року, збільшилася на Рівненщині в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 12 тисяч га та становить більше 243 тисячі гектарів. radyvyliv_info3Найбільші площі орендуються у Млинівському, Радивилівському та Дубенському районах.

smiles-uvahaУ Радивилівському районі в агроформуваннях різного типу на середину квітня посіяли ярих зернових та зернобобових культур на 5076 га, при прогнозі 9884 га. Кукурудзу на зерно посіяно на 2150 га. Під сою заплановано відвести до 7 тис. га. Цукрові буряки посіяно більш як 2480 га, як і передбачалося. Соняшник уже займає 150 га.

smiles-uvahaНа базі Радивилівського районного центру зайнятості відбулась виїзна зустріч-інформування територіальної громади міста щодо проведення конкурсу на посаду керівника Радивилівського бюро правової допомоги. Ініціатором заходу став директор Дубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віктор Шевчук. На заході були присутні голова районної ради Володимир Кондик, голова райдержадміністрації Олег Ващук, начальник юридичного відділу адміністрації Ольга Морозюк, начальник районного центру зайнятості Ярослав Довгаль, начальник районного управління юстиції Галина Богун, головний спеціаліст районного управління юстиції Тетяна Бойко та інші, повідомив сайт РДА (Радивилів).

smiles-uvaha«Радивилів в житті Івана Франка» – під такою назвою в Радивилівському професійному ліцеї було проведено краєзнавчу годину, яку підготувала викладач української мови та літератури І.П.Борисевич. Активну участь у підготовці та проведенні виховної години взяли учні другого курсу 20 групи – Нитка Павло, Молінський Віктор,  Маркович Павло. Вони розповіли про історію міста, постать Івана Франка, його перебування  у Радивилові та Бродах. І.П.Борисевич зосередила увагу учнів на тому, що й Леся Українка неодноразово згадувала Радивилів у своїх листах до І.Франка. Також увазі учнів було запропоновано фільми «Обличчя історії» (про життя Каменяра) та «Місто Радивилів. Історія кохання». Учні мали змогу переглянути й цікаві історичні фото будівель залізничних вокзалів Радивилова та Бродів, кордону між Російською та Австро-Угорською імперіями. Про це розповів сайт профліцею.

smiles-uvahaУ Рівному пройшли змагання з волейболу у рамках обласної спартакіади серед депутатів місцевих рад Рівненщини. За першість змагалися 6 команд – народних обранців з Радивилівського, Млинівського, Сарненського, Дубровицького та Рівненського районів. Перемогли представники міста Сарни.

smiles-uvahaГромадська мережа «ОПОРА» проаналізувала, як часто зустрічалися упродовж лютого-березня зі своїми виборцями п’ятеро рівненських народних депутатів України. У повідомленні, надрукованому в газеті «Рівне вечірнє», є і така інформація: «Олександр Дехтярчук, обраний від Дубенського, Радивилівського, Млинівського, Здолбунівського та Демидівського районів, у лютому активно зустрічався з виборцями, а у березні — переважно у дні, визначені Радою».

smiles-uvaha«Все починається в житті з малого: З зернини – хліб, з промінчика – зоря. І кожен починав свою шкільну дорогу Із вивчення сторінок Букваря» – під таким девізом у перших класах Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія» пройшло свято “Прощавай, Букварику!“, адже для першокласників – це святкування перших досягнень у навчанні. З великим задоволенням готувались усі, кожна дитина знайшла місце для прояву своїх талантів, здібностей. До проведення свята були залученні батьки, вчителі, учні, повідомив сайт НВК. Знімки тут: http://nvk1.info/news/612-proschavay-bukvariku.html

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. axabnrg сказав:

    19 квітня у Києві відбулась Міжнародна конференція «Розвиток сільських територій в умовах децентралізації: стан, можливості та ризики»:

    http://agropolit.com/spetsproekty/85-metod-groysmana-abo-detsentralizatsiya-po-ukrayinski

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.