У селі Дружба попрощалися з героїчним захисником України

Сьогодні в селі Дружба на Радивилівщині прощалися з Андрієм Боровцем. Він героїчно загинув на російсько-українській війні, боронячи місто Київ.

Юнака, який віддав своє життя за Україну, в рідному селі зустрічали як Героя і оплакували всім селом.

Боровець Андрій Олександрович (07.12.2000 – 26.02.2022 рр.) проживав у селі Дружба, був третім, наймолодшим сином у родині.

Про таких, як Андрій Боровець, кажуть: цвіт української нації… Був студентом географічного факультету Львівського Національного університету імені Івана Франка. Служив в окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького. Ніс службу, обороняючи від ворога Київ, який у ці дні здригається під вогнем від тяжких бойових зіткнень з окупантами. Андрій Боровець одним із перших став на захист суверенності України у російсько-українській війні, щоб кожен з нас міг вільно жити на своїй Богом даній землі. Він боровся як герой і загинув героїчно. Тож його ім’я назавжди бережливо буде вписане у людській пам’яті.

Разом з рідними, близькими та знайомими віддати останню шану загиблому захиснику України у Дружбівське старостинство сьогодні прибуло керівництво Радивилівської територіальної громади Дубенського району, військові і керівництво Радивилівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, представники ветеранських організацій Радивилівщини. …Вірний, надійний, товариський, справжній життєлюб, – таким Андрія Боровця назавжди запам’ятають не лише дружбівці, а й бойові побратими, які тримали почесну варту біля домовини з тілом загиблого товариша.

Загинув Андрій Боровець ще 26 лютого, але на Радивилівщину тіло Героя змогли доставити лише в ніч на суботу, 5 березня.

Заупокійне богослужіння проходило у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в селі Дружба. Похоронили Андрія Боровця на сільському кладовищі. На честь, шану і незабутню пам’ять про мужнього воїна військові виконали символічні залпи зі стрілецької зброї.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.