У селі Дружба Радивилівського району теж є контейнер із простроченими отрутохімікатами

Контейнери із забетонованими отрутохімікатами мали вивезти з Рівненщини ще два роки тому, коли з області ізраїльська компанія забирала на утилізацію залишені від колгоспів пестициди та гербіциди, проте тоді на всі не вистачило коштів, інформує газета «Рівне вечірнє». У департаменті екології планують, що цього року з держбюджету таки дадуть гроші й Рівненщина назавжди позбудеться отрутохімікатів. Проте поки що контейнери зберігають по різних селах.

Найбільше — 12 контейнерів на 1-1,5 тонни отрутохімікатів є на Здолбунівщині. Сім контейнерів — у Рівному, та території «Плодорозсадника». Шість – у Березнівському районі. П’ять – у Рівненському районі. Чотири контейнери у Дубровицькому районі, три – у Дубенському, по два – у Корецькому і Острозькому районах. По одному контейнеру залишилося у селі Дружба Радивилівського району та у двох селах Рокитнівського району.

Екологи запевняють, що отрутохімікати у забетонованих контейнерах не несуть небезпеки. Термін придатності контейнерів нібито аж 200 років.

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.