У селі Дружба вилучили боєприпаси

Житель Радивилівського району, який проходив військову службу на Львівщині, привіз додому три гранати та 179 патронів. Увесь арсенал заховав у шафі. Для чого йому знадобилися боєприпаси, з’ясовуватиме військова прокуратура.

Під час проведення профілактичних заходів поліцейські Радивилівського відділення поліції у будинку 44-річної жительки села Дружба виявили та вилучили дві гранати Ф-1 без запалів, одну гранату Ф-1 без запалу часів Другої Світової війни та 179 патронів різного калібру. Як пояснила гранатажінка правоохоронцям, її 22-річний син несе службу в одній із військових частин Львівської області, де ремонтував автомобілі, що поверталися із зони АТО. Звідти і привіз боєприпаси, які обіцяв матері забрати після чергової відпустки. Про те, що вони зберігаються у шафі, знав лише молодший 20-річний брат військовослужбовця.

— За незаконне зберігання бойових припасів та вибухових пристроїв поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України, — повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Радивилівського відділення поліції Олександр Пянтковський. — Боєприпаси правоохоронці вилучили та направили для проведення балістичної експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Правову оцінку діям військовослужбовця даватиме військова прокуратура. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП в Рівненській області/

Фотоілюстрації до замітки не стосуються її змісту.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.