У середині зими в Радивилів завітала зима. ФОТО

Півзими вже минуло, і ми наче й призвичаїлися, що Новий рік і Різдво треба в Радивилові зустрічати якщо й не без снігу, то лише з дрібною порошею. Отож-бо сьогоднішній сніг, що почав падати ще вчора звечора, таки звеселив принаймні дітлахів, які повиносили з закапелків та підвалів свої санчата і, зарум’янені від невеликого морозу та вітру, стрімголов кинулися кататися «на гірки» – до небагатьох знайомих пагорбків рідного містечка.

З лапатими від снігу розкішними гілками ялин і сосонок, кленів і каштанів Радивилів набув більш святкового вигляду, мовби нагадуючи, що зимово-новорічні свята ще продовжуються, попереду – Водохреще. На жаль, цьогоріч через відсутність води в річці Слонівці і в розташованих біля міста ставках доведеться любителям зимового купання, як правило, обійтися без водохрещенського занурення у водойму, а задовольнитися обтиранням снігом і обливанням холодною водою.

Фотознімки Володимира Ящука з Радивилова засніженого 16-січневого 2016-го року дивіться тут: http://photo.i.ua/user/5086/464218/?p=0&r=6713151Радивилів, центр, зима

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.