У середу радивилівським учням – на уроки

1 лютого відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Радивилівського району під керівництвом голови Радивилівської районної державної адміністрації Олега Ващука. Як відомо, з 20 січня до 2 лютого в Радивилові і районі діють карантинні заходи у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах – у зв’язку з перевищенням епідемічного порога захворювань на грип і гострі респіраторні захворювання.

епідемія грипу, РадивилівОтож на засіданні комісії вирішували, чи варто продовжити карантин. Адже, наприклад, на Володимиреччині, Демидівщині, Здолбунівщині, Млинівщині, Острожчині, у містах Дубно та Острог, за даними ЗМІ, карантинні заходи діють до 5 лютого включно.

З інформацією виступили лікар-епідеміолог Радивилівського районного відділення Млинівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Ірина Приступа та головний лікар Радивилівської районної лікарні Федір Стецюк. Згідно з об’єктивними показниками рівня захворюваності, на думку спеціалістів, нема потреби продовжувати карантин на Радивилівщині.

Отож комісія ухвалила, що карантинні заходи у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Радивилівського району закінчуються 2 лютого, а 3 лютого, в середу, як раніше й прогнозувалося, відновиться навчання учнів, прийматимуть дітей дитсадки.

До речі, сьогодні, 1 лютого, відновилося навчання в освітніх закладах Гощанського, Дубенського, Сарненського, Рокитнівського, Березнівського, Зарічненського, Костопільського районів та міста Рівного.

На думку медиків, не виключено, що карантин у певних регіонах України повторно оголосять у середині лютого, адже в країні паралельно з пандемічним почав циркулювати інший штам (Н3N2), що прийшов до нас зі Швейцарії.

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.