У сфері уваги Радивилівського міськвиконкому

Напередодні Нового року на засіданні новообраного виконкому під керівництвом міського голови Радивилівської громади Миколи Карапетяна розглянуто низку важливих питань.

Заслухано інформацію заступника міського голови  Ірини Довбиш про виконання бюджету міськради за 2020-й рік. Про підсумки роботи відділу реєстрації міськради в 2020-му році доповідала начальник відділу Тамара Бойко. Працівниками відділу реєстрації прийнято понад 11,7 тис. громадян. Окрім того, надано адмінпослуги 567 громадянам пільгових категорій, які, відповідно до закону, звільняються від сплати адміністративного збору. Цим категоріям населення надано адмінпослуги на 116,3 тис. гривень. До бюджету міської ради станом на 1 грудня надійшло адмінзбору 1 070 145,00 гривень.

Виконком проаналізував роботу сектору соціального захисту населення міськради за 2020-й рік. Доповідала завідувачка сектору Катерина Наконечна. Окрім прийому заяв та документів на всі види державних допомог, компенсацій, пільг, сектором активно проводиться й інформаційно-роз’яснювальна робота.

Затверджено орієнтовний план роботи виконкому у першому півріччі. Утворено адміністративну комісію при виконавчому комітеті, завдання якої –розгляд справ про адміністративні  правопорушення, підвищення правової культури громадян, а також робота з попередження правопорушень.

Утворено також житлову комісію.

Про тимчасове припинення функціонування закладів дошкільної освіти громади у зв’язку із впровадженням посилених карантинних заходів по всій країні доповіла начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ірина Ковалевська.

Заслухавши доповідь Миколи Грановського, спеціаліста з благоустрою, екології та земляних робіт міської ради, виконавчим комітетом було надано дозвіл на видалення аварійних зелених насаджень, а деревину вирішено виділити на опалення сільських дитячих закладів.

Про стан військового обліку на території Радивилівської міської ради та завдання щодо його поліпшення інформував Віталій Воронко, провідний спеціаліст з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної оборонної роботи  і охорони праці. Рішенням виконкому на старост старостинських округів територіальної громади покладено обов’язок ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних.

У зв’язку із прийняттям у власність Радивилівської громади КП «Радивилівтеплосервіс» із спільної власності територіальних громад Радивилівського району та утворенням міською радою КП «Радивилів-тепло», а також зважаючи на довготривалість процедури отримання дозвільних документів, розроблення та затвердження тарифів для комунальних підприємств, виконавчий комітет вирішив дозволити тимчасово

(терміном до 4 місяців) комунальному підприємству «Радивилів-тепло» використовувати встановлені тарифи КП «Радивилівтеплосервіс» – на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для першої та другої груп споживачів, а також на послуги з централізованого водопостачання для населення, бюджетних організацій та інших споживачів.

Контроль за виконанням рішення покладено на в.о. директора КП «Радивилів-тепло» Олександра Олійника.

(За повідомленням сайту Радивилівської громади).

Радивилів, міськрада

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.