У щасті матері й дитини розквітне доля України

«У щасті матері й дитини розквітне доля України» – так називалася концертна програма  молодої бандуристки Рівненського музичного училища РДГУ Ганни Марцинюк, з якою вона виступила в оздоровчому комплексі “Веселка”, що діє в гаю біля Радивилова.  Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував цей виступ з метою зацікавлення підростаючого покоління українською піснею, популяризації національних музичних інструментів, історії та традицій народу.

Ганна МарцинюкДіти мали можливість ознайомитися не лише з українськими народними піснями, зокрема, з піснями в жанрі елегії, а й почути твори самої Ганни Марцинюк. Тема концертної програми визначила характер відібраних творів, присвячених нероздільниому зв’язкові матері й дитини, основна їх думка така: коли щаслива буде мати, то й Україна буде розквітати. По завершенню всі фотографувалися на згадку.

(За публікацією сайту Радивилівської РДА).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

 1. Василь сказав:

  6 серпня 2015 року в приміщенні Радивилівської центральної бібліотеки відбувся благодійний музично-поетичний вечір «У щасті матері й дитини розквітне доля України». В затишному залі інтернет-центру зібралися люди, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов’ю до культурного розквіту нашого краю.

  Гостями зустрічі була сім’я Марцинюк: мама – Тетяна Іванівна, уродженка міста Радивилів, кандидат філологічних наук, вчителька Березнівської школи – інтернату Рівненської області, літературознавець, критик, поетеса, авторка збірки поезій «Кардіограма любові» та її донька Ганна – студентка ІV курсу Рівненського музичного училища, автор 6 прозово – поетичних збірок, Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних музичних фестивалів «Весняний первоцвіт», «Волинський кобзарик», «Пісенний край», «Українська коляда», «Зоряний олімп», переможниця різноманітних Всеукраїнських літературних конкурсів та володар Гран-прі обласного фестивалю «Провесінь».

  Затамувавши подих, слухали присутні поезії у виконанні пані Тетяни. Її донька також прочитала кілька своїх віршів і заспівала низку авторських пісень. Вразили своєю задушевністю пісні: «Лікарі», «Дорогі вчителі», «Соняхи», а особливо пісня «Зоре моя мила», яку Ганна приурочила рідній неньці та всім матерям у залі. Саме ця пісня неодноразово приносила їй перемоги на Всеукраїнських музичних фестивалях і конкурсах. Читання віршів, спів пісень доповнювала віртуозна гра на бандурі.

  У рамках заходу відбулась мультимедійна презентація та збір благодійних коштів на видачу книги авторських музичних творів Ганни. Про це прочитав на сайті Радивилівської ЦС ПШБ.

  Теплими словами подяки та квітами за прекрасну творчість наших земляків були переповнені виступи директора ЦСПШБ Людмили Войтишиної, колишніх вчителів пані Тетяни – Василя Ящука та Людмили Зробок, численних глядачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.