У спеку думають про економію… тепла

«Вже укладено угоду про передачу коштів з обласного бюджету на район. Вона підписана як мною, так і головою Радивилівської районної ради Олександром Пастухом. За ці кошти ми, зокрема, плануємо здійснити переоснащення газових котелень, встановлення твердопаливних котлів, лічильників тепла, ремонт приміщень. Даємо ці кошти в рамках реалізації проектів з енергоефективності», – повідомив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Так, у НВК «Школа-колегіум» у селі Козин проведуть переоснащення газової котельні із Радивилів, Козин, колегіумвстановленням двох твердопаливних котлів (загальною вартістю 615 тис. грн.), а в Радивилові збудують котельню на твердопаливних кот­лах для забезпечення теплом дитячого садочка – на ці цілі передбачено 677 тис. грн.

«Зима не за горами, і ми маємо зробити все від нас залежне, щоб коштів для наших бюджетних установ вистачало не лише на опалення, – зазначає голова облради Михайло Кириллов. – Тому обласна рада і надалі триматиме курс на зменшення залежності від природного газу», повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

(Радивилівська районна газета «Прапор перемоги» за 14.08.2015 р.)

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.