У спеку дуже доречний освіжаючий дощик на площі

Із комфортних плюсів липень різко перейшов на режим аномальної спекотної погоди. Щоб хоч якось полегшити вплив активного сонця на всіх, хто змушений зараз тривалий час перебувати на вулиці, в Радивилові встановили перші охолоджувальні рамки. Наразі дві конструкції з підведеними розпилювачами води вже розмістили в центрі міста, де сконцентровано найбільш жвавий пішохідний рух.

Охолоджувальні рамки функціонуватимуть на доріжках, що ведуть до площі Незалежності. Ці заходи реалізовані Радивилівською міською радою, щоб містяни, а також всіх, хто в ці дні відвідує Радивилів, могли освіжитися та охолодитися в розпал сильної спеки.

Такий імповізований душ функціонуватиме на увесь період екстремально високих температур. Уже зараз стовпчики термометрів перевищують відмітку +30 у затінку, і, за прогнозами синоптиків, в найближчих 10 днів спека не послабиться.

З огляду на це, подібні заходи допоможуть людям вберегтися від небезпечного впливу сонця, уникнути перегріву, що для значної частини громадян, особливо старшого віку, є дуже серйозним випробуванням.

Вмикати розпилення води через охолоджуючі рамки планують щодня, з 11 ранку – до вечірніх годин.

Наталія Янчин, написавши про це в соцмережі, зазначила, що інформацію надав Віктор Ісюк, перший заступник Радивилівського міського голови.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.