У терцентрі – все для людей поважного віку

Районна влада Радивилова намагається забезпечити якісний рівень обслуговування соціально незахищених категорій жителів Радивилівського району. З цією метою з районного бюджету впродовж 2015 – 2016 років було освоєно 209 тисяч гривень.

Радивилів, територіальний центрЗа ці кошти завершено роботи з капітального ремонту адміністративної будівлі Радивилівського територіального центру соціального обслуговування, у тому числі витрати на будівельні роботи склали 178,6 тис. гривень, витрати на машини, обладнання, інвентар, устаткування – 3,5 тис. Замінено системи електропостачання, водопостачання, водовідведення, опалення зі встановленням електрокотла за сучасними стандартами; облаштовані перукарня, вхідний тамбур, санвузли та три кабінети.

Заступники голови райдержадміністрації Микола Бондарчук і  Людмила Орищина разом з директором територіального центру соціального обслуговування Віктором Гетьманом оглянули адміністративне приміщення та стаціонарне відділення територіального центру і стан поточного ремонту окремих приміщень.

За новими вимогами відремонтовано систему опалення та встановлено вузол обліку теплової енергії (освоєно 115 тис. гривень). Проводиться монтаж павільйону для відпочинку в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання, повідомив сайт РДА.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.