У тренажерному центрі села тренує майстер спорту

У тренажерному центрі, обладнаному Радивилівською міською радою в селі Батьків, організовано дитячу секцію з боксу. Двічі на тиждень заняття там проводить майстер спорту з пауерліфтингу, неодноразовий чемпіон міжрегіональних та міжобласних турнірів, у минулому – боєць спецпідрозділу органів внутрішніх справ Володимир Невинний.

Під його наставництвом опановують тонкощі боксування дві вікові групи: дитяча та підліткова. Оптимальний вік, коли дітям рекомендовано займатися боксом, – це 9-10 років. У команду приймають як хлопчиків, так і дівчат, усіх, хто мають бажання працювати над собою та розвиватися. Тренування з боксу зазвичай починаються із фізичної підготовки: розминки, далі – основна частина, робота з боксерською грушею. Тому дітям необхідно мати комфортну спортивну форму і легке, зручне взуття.

Відкриття тренажерного центру в Батькові відбулось улітку 2019 року: за цей час спортивний зал став епіцентром змістовного дозвілля для учнівства та сільської молоді.

Тричі на тиждень тут проходять планові заняття: працює секція з боксу та група легкої атлетики Радивилівської дитячо-юнацької спортшколи. Запис у секцію боксу триває, повідомлено на сторінці Радивилівської громади у «Фейсбуці».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.