У Центру надання адмінпослуг будуть нові можливості

У Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) Радивилівської міської ради незабаром будуть оформляти закордонні паспорти та видавати посвідчення водія!

У травні міська рада звернулася з клопотанням до Міністерства цифрової трансформації України про отримання державної субвенції на встановлення обладнання в Радивилівському ЦНАПі для надання послуг, віднесених до компетенції Державної міграційної служби та Міністерства внутрішніх справ. Серед основних функцій та послуг – видача закордонного паспорта та видача, обмін посвідчення водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів.

На жаль, радивилівці вже декілька років поспіль потерпають від того, що у місті відсутній сервісний центр МВС і для отримання правовстановлюючих документів місцевим водіям доводиться їхати в Дубно чи Рівне або чекати своєї черги до спеціалістів мобільного сервісного центру, що періодично приїжджає до Радивилова.

Відтепер ситуація докорінно зміниться! Клопотання Радивилівської міської ради перемогло у конкурсному відборі і отримає фінансування з державного бюджету на організацію ініційованого проєкту! Міська рада отримає 100% ФІНАНСУВАННЯ (а це 574 тисячі гривень) з державного бюджету! З міського бюджету при цьому не витратиться ні копійки!

Зауважимо, що за результатами розгляду клопотань комісією Мінцифри відібрано 165 громад з усієї України, які у 2021 році отримають фінансування з державного бюджету на розвиток центрів надання адміністративних послуг на загальну суму 231 мільйон гривень. Марія ПАСТУХ.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.