У «Веселці» біля Радивилова розпочалася табірна зміна

Учора, 21 червня, розпочався сезон відпочинку школярів у санаторно-оздоровчому комплексі «Веселка», розташованому в мальовничому березовому гаю поблизу Радивилова. У першому заїзді відпочивають 240 дітей із різних районів. Урочисте відкриття табірної зміни – з концертом і традиційним святковим вогнищем – намічене на четвер. А завершиться вона 11 липня. Друга зміна пройде з 14 липня до 3 серпня. Очікують, що, можливо, вдасться організувати й третю (з 6 до 26 серпня).

Але вся проблема в тому, що в попередні роки на оздоровлення дітей значні кошти виділяли профспілкові організації, і це дозволяло значною мірою покривати вартість путівок. Тепер же складна економічна ситуація в країні призвела до того, що батьки, не надіючись на профспілку, часто змушені самостійно оплачувати путівку – 3675 грн. за 21 день (один день перебування в оздоровчому комплексі коштує 175 грн.).

Звичайно, дітям не зрозуміти цих проблем дорослих, бо прагнуть цікавого дозвілля, нових вражень. І в «Веселці», як показує практика попередніх років, їм авжеж не знаходиться часу нудьгувати.

Комплекс має в своєму розпорядженні клуб-їдальню, літню естраду, майданчики для культмасових дійств і спортивних змагань, спортивне знаряддя. Діють гуртки художньої та технічної творчості, спортивні секції, школи інтелектуальних ігор, клуби за інтересами. На території комплексу ще з 80-х років є 22 двоповерхових спальних будиночки (в кожному по 3-4 спальні), в загальному заклад має 72 номери на 275 ліжко-місць.

Ці фото кореспондент Радивилів.info Володимир Ящук зробив 22 червня. А більше знімків з попередніх років можна побачити на сайті санаторно-оздоровчого комплексу (там же можна знайти й додаткову інформацію): http://v-sky.org/?page_id=12

Радивилів, табір ВЕСЕЛКАРадивилів, табір Веселка Радивилів, табір Веселка Радивилів, табір Веселка Радивилів, табір Веселка

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.