У “Веселці” відпочивають юні луганці

Табір відпочинку школярів із назвою “Веселка” є в нашому краї не тільки біля міста Радивилів, але й у сусідньому з Радивилівським – Горохівському районі на Волині, в селі Терешківці. У ці дні там відпочивають і діти – вимушені переселенці з Луганської області.

Організувати такий відпочинок – ініціатива народного депутата України, командира батальйону «Луганськ-1» Артема Вітка. До речі, з 11 по 21 червня у Луцьку перебувала перша група дітей, які відпочивали на базі пригімназійного табору Луцької гімназії №14 імені Василя Сухомлинського. Друга група дітей – з міста Попасна Луганської області приїхала на відпочинок 21 червня.  Дорогою до Луцька на них чекала цікава екскурсія Києвом, юні луганці відвідали Верховну Раду України. П’ятеро дітей перебуватимуть 14 днів у таборі «Чайка» (с.Світязь, Шацький район), ще п’ятеро – у таборі «Веселка» (с.Терешківці Горохівського району).

Цими вихідними Артем Леонідович побував у таборі «Веселка» на Горохівщині, поспілкувався з дітьми та подарував їм вишиванки.

Горохів, ВеселкаДля Радивилів.info – за повідомленням сайту Волинь.POST.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.