У всеукраїнському конкурсі учнівських творчих робіт

На сайті Національної спілки журналістів України з’явилася інформація про нагородження у Спілці переможців ХІІ всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!». Конкурс щороку, починаючи з 2009-го, організовує секретар НСЖУ з навчальної діяльності Віталій Голубєв. А Спілка вже не перший рік долучається до нагородження переможців, відзначаючи кращі роботи, присвячені українським журналістам.

Цьогоріч на конкурс «Я – журналіст!» надійшло 655 робіт із усіх областей України та Києва. Учасники – а ними є учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл, здобувачі освіти профтехучилищ і коледжів і навіть студенти-журналісти, які брали участь поза конкурсом – готували роботи в номінаціях «Стаття», «Фото» та «Відео» за темами «Цікаве поряд», «Дякую батькам» або «Моя історія». Серед доробків учнів – розповіді про воїнів-земляків, які захищали Україну на Сході, мотивуючі приклади успішної соціалізації людей з інвалідністю, душевні історії про рідних, приклад яких надихає авторів творів на життєві звершення.

Спеціальної відзнаки Національної спілки журналістів України (за висвітлення образу українського журналіста) удостоєний, зокрема, Мелих Владислав, учень 11-В класу Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області (герой публікації – журналіст, поет і краєзнавець Володимир Ящук).

Серед відзначених Подяками за підготовку переможців та лауреатів – Ксьондзик Раїса Кирилівна, вчитель української мови та літератури Радивилівського ліцею №1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області.

Радивилів, школа-гімназыя

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.