У замку – виставка художників з Володимира-Волинського

У Дубенському замку організували персональну виставку “У пошуках гармонії” подружжя Сергія і Тетяни Омельченків – професійних художників з Володимира-Волинського, випускників Львівської академії мистецтв. Майстри представили свій іконопис, живопис, текстиль, ляльки-мотанки та інші високохудожні вироби.

На відкритті виставки були присутні працівники Державного заповідника Дубно, студенти коледжу культури та мистецтв, краєзнавці, а також начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, митці, учасники творчого об’єднання художників “Колорит” та гості з Володимира-Волинського.

Сергій Омельченко продемонстрував відео про виготовлення ікон, озвучуючи кожен свій крок – від процесу підготовки основи, накладання левкасу на дошку, виконання живопису яєчною темперою, золочення і до лакування готового виробу. Різьблений кивот ікони Божої Матері для каплиці Святого Володимира та кивот для голгофського хреста (XVI ст.) в Успенському соборі міста Володимира-Волинського – це роботи Сергія. Чимало ікон Сергій створив для кафедрального собору Вінниці, Зимненського монастиря та Києво-Печерської лаври.

Тетяна Омельченко представила свої тканні картини в техніці гобелена. Її картини експонувались на обласних, всеукраїнських та міжнародних виставках. Крім текстилю, Тетяна творить у техніці олійного живопису та іконопису.

Роботи подружжя є у багатьох храмах, монастирях та приватних колекціях в Україні і за кордоном. Сергій і Тетяна – учасники численних виставок. Уже цього року в Німеччині (м.Цвікау) було організовано цікавий спільний виставковий проект «У пошуках гармонії» родини Омельченків.

Дубенський замок

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Лютий 6, 2021

    […] У Дубенському замку організували персональну виставку “У пошуках гармонії” подружжя Сергія і Тетяни Омельченків – професійних художників з Володимира-Волинського, випускників Львівської академії мистецтв. Майстри представили свій іконопис, живопис, текстиль, ляльки-мотанки та інші високохудожні вироби, – пише Радивилів.Info […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.