У Житомирі міський голова – уродженець Радивилова

Чинний голова Житомира Сергій Сухомлин упевнено переміг на виборах 25 жовтня 2020 року і зберіг за собою посаду. Представник партії “Пропозиція” вже в першому турі подолав заповітний рубіж у 50%. Сергій Сухомлин народився 21 червня 1971 року в місті Радивилів (тоді – Червоноармійськ) на Рівненщині. Проживає в Житомирі. Одружений. З дружиною Cвітланою виховують трьох дітей – сина Андрія та дочок Юлію і Софію.

Сухомлин начався у Житомирській СШ №21 (закінчив у 1988-му), потім – у Харківському вищому танковому командному училищі (диплом з відзнакою). Військову службу пройшов у Житомирі. У 2016 році закінчив Університет державної фіскальної служби України за спеціальністю “Фінанси і кредит”.

На початку 2000-х років Сергій Сухомлин працював комерційним директором ТОВ “Технотронік”, потім – на посаді комерційного директора і директора ТОВ “Візаж”. Коли почав політичну діяльність, то, за його твердженням, вийшов з бізнесу.

Коротко про компанії, якими його дружина Світлана Сухомлин володіє переважно разом із сім’єю Олександра Рабиновича (за інформацією з відкритих джерел, він – однокласник Світлани і Сергія Сухомлинів).

ТОВ “Візаж” – виробник металопластикових вікон, має розгалужену мережу дилерів по всій Україні і в періоди активних продажів виробляє 24-25 тисяч вікон щомісяця. ТОВ “Маген-Україна” управляє фітнес-центром. Три інших ТОВ – “Кінотон”, “Кон Бріо” та “Каденція” – працюють пліч-о-пліч: перша компанія управляє кінотеатром “Україна”, друга – піцерією “Маріо” у тому ж кінотеатрі, а третя – кав’ярнею, що розташована поруч.

Протягом кар’єри Сергій Сухомлин йшов на вибори від п’яти партій. Ось його послужний список:

2006 – 2010 роки – депутат Житомирської міської ради від партії “Наша Україна”.

2010 – 2014 роки – депутат Житомирської обласної ради від “Фронту Змін”.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради від ВО “Батьківщина” (№101 у списку), але до парламенту не потрапив.

У 2013 – 2014 роках – активний учасник Революції Гідності. У березні 2014-го активісти Житомирського Євромайдану висунули Сухомлина на посаду заступника міського голови. Сесія Житомирської міськради затвердила його на цю посаду.

15 листопада 2015 року обраний Житомирським міським головою від БПП “Солідарність”.

У квітні 2020 року Сухомлин став співзасновником партії “Пропозиція”.

25 жовтня 2020 року на виборах мера Житомира Сухомлин набрав 51,37% голосів і зберіг за собою посаду. Його підтримали 29 185 містян (явка 28,8%).

Перемогла на перегонах до міськради Житомира і партія “Пропозиція”, яка набрала 38% і матиме найбільшу фракцію – 12 депутатів.

(За публікацією: https://vybory.24tv.ua/sergiy-suhomlin-mer-zhitomira-biografiya-hto-tse_n1449657).

 

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.