У зоні АТО загинув уродженець села Срібного

У зв’язку із загибеллю військовослужбовця з Радивилівщини під час проведення АТО на сході України, уродженця з села Срібне Радивилівського району Миколи Куліби, голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук видав розпорядження «Про оголошення в Радивилівському районі днів жалоби».

Микола Куліба, Срібне, Радивилівського районуВідповідно до розпорядження 25 та 26 травня 2016 року оголошено в районі днями жалоби, а на всій території Радивилівського району на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій будуть приспущені Державні прапори України. Підприємствам, установам та організаціям у ці дні запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих культурно-масових заходів, спортивних змагань та програм радіопередач. Про це повідомив сайт РДА (Радивилів).

Повідомлення про обставини загибелі, опубліковані в соцмережах, досить відрізняються змістом. Наводимо їх.

***

Учора, 23 травня, біля населеного пункту Тарамчук Мар’їнського району на Донеччині загинув військовослужбовець з Рівненщини – сержант Микола Куліба, інформують ЗМІ. Машина, у якій військовослужбовці виїхали на місце падіння ворожого безпілотника, підірвалася на протитанковій міні.

Куліба Микола Михайлович народився 27 грудня 1960 року у селі Срібне Радивилівського району. У сержанта залишилися мати та брат. Наразі вирішується питання щодо перевезення загиблого на Радивилівщину.

Микола Куліба

Микола КУЛІБА.

***

У зоні АТО знову втрати. На ворожій міні підірвались два бійців батальйону “Айдар”. Обоє чоловіків загинули.

Про це повідомили на сторінці батальйону у Facebook: “У нас двоє загиблих. З старої гвардії Айдару. Дядя Коля Рівненський (Микола Куліба) і Ворон Старий (Баула), обидва з 2 афганської штурмової роти. У Ворона наказ на звільнення вже був на руках. Дядя Коля Рівненський теж мав іти на дембель, написав заяву на звільнення, але його вмовили залишитися”.

***

А ось запис Романа Бочкали у Фейсбуці: “Загинув дядя Коля. Вчора. Докучаєвськ. Штурмова рота батальйону “Айдар”. Був бій поклали штут 20 сепарів. Але і з нашої сторони виявилося не без втрат… Гнали так гадів, що зайшли їм у тил кілометрів на три. Наїхали на мінний шлагбаум. Протитанкові… Передні колеса пройшли, а задні ні. Без шансів. Микола Куліба родом із Рівненської області. Пройшов на цій війні все, що тільки можна. І ось Перемир’я… Вічна пам’ять”.

https://www.facebook.com/aydarsinelnikovo/videos/950677171698320/?__mref=message

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Ірина Перетятко сказав:

    Це жах, важко повірити, дядя Коля був дуже хорошою, порядною, скромною людиною, він дуже переживав за своїх “хлопців”, неодноразово був контуженим, лежав в госпіталі. Велика частина допомоги,зібраної нами, була передана йому на передову . Це була велика Людина, з великим ,хорошим серцем. Я горжуся, що він мій земляк. Прошу всіх жителів нашого містечка провести дядю Колю в останю путь. Давайте організуємо живий ланцюг із Гранівки до Крупця. Село Птича вже підтримало нас,там вийде багато людей

  1. Травень 25, 2016

    […] Незалежності в Рівному відбудеться прощання із військовослужбовцем Миколою Кулібою, який загинув 23 травня в АТО, захищаючи незалежність і […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.