У зв’язку з виборами в об’єднаній територіальній громаді

У зв’язку з початком виборчого процесу в Радивилівській об’єднаній територіальній громаді і наступними виборами, призначеними в ній на 27 березня, сьогодні, 9 лютого, в Радивилові зустрівся з місцевими журналістами народний депутат України від Дубенського виборчого округу Олександр Дехтярчук і поділився своїм баченням перспектив адміністративно-Олександр Дегтярчук, народний депутат Українитериторіальної реформи, нових можливостей, які відкриваються перед жителями Радивилова та сіл Немирівка, Батьків, Гаї-Лев’ятинські Немирівської сільської ради, сіл Дружба, Новоукраїнське, Малі Гайки Дружбівської сільської ради, сіл Башарівка, Перенятин, Старики, Приски Башарівської сільської ради, сіл Підзамче, Підлипки, Стоянівка, Казмірі, Круки, Адамівка Підзамчівської сільської ради, а також відповів на запитання кореспондентів. З деякими міркування народного депутата ми ознайомимо читачів трохи пізніше.

Олександр Дехтярчук також обговорив актуальні питання життя міста і району з головою Радивилівської РДА Олегом Ващук і міським головою Радивилова Миколою Карапетяном.

У планах народного депутата України – зустрічі з виборцями сіл Радивилівської об’єднаної територіальної громади.

Увечері він написав на своїй сторінці у Фейсбуці: “Обговорював з громадами Радивилівщини децентралізацію. Немирівська громада турбується зникненням води в криницях та ставу, а також долею школи в об’єднаній громаді. В селі Дружба є перспективи розвитку зеленого туризму, адже є місцина “Дранчовель”, яку давно вподобали львів’яни для спуску на лижах. В селі Башарівка на зустрічі був в місцевій школі. Питали про продаж землі с/г призначення, про місцевий податок на нерухомість”. Фото внизу – з тієї ж сторінки.

Немирівка, Радивилівського районуЗустріч з виборцями Радивилівського району

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Лютий 10, 2016

    […] територіальній громаді децентралізація. Ці міркування були висловлені вчора в Радивилові в роз… На зустрічі з депутатом побував і кореспондент […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.