Учасник церковного хору заразив коронавірусом

Як поінформувала лікар-епідеміолог Радивилівського району Ірина Приступа, 62-річний мешканець села Підлипки, будучи учасником церковного хору, відвідував богослужіння у Кременецькому районі. Під час них контактував зі священником, у якого 13 квітня підтвердили наявність коронавірусу. Схоже, від цього священника і заразився.

Його поклали в інфекційне відділення Дубенської міської лікарні. Він – у стані середньої тяжкості, проте не викликає гострого занепокоєння.

Коронавірус виявили також у його дружини та внучки, коли обстежували контактних осіб з числа родини. Недуга у них протікає у легкій формі. І вони перебувають на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.

Нині перевіряють ще 12 осіб, які контактували з інфікованим мешканцем Підлипок. Це учасники церковного хору, серед яких є і житель сусіднього села Будки Кременецького району.

Про це у Фейсбуці повідомила журналіст з Радивилова Наталія Янчин.

https://radiotrek.rv.ua/news/na_rivnenshchyni_uchasnyk_tserkovnogo_horu_zarazyv_koronavirusom_druzhynu_ta_vnuchku_248303.html?fbclid=IwAR0mIZbqrwA3MZ-mQDPmRE54S8rGeO8Pt7b2LE_KofUsoyr_xqoAhj7h074

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.