Учні Радивилівської школи-ліцею зацікавлено поспілкувалися з поетом

Василь Краснопольський, поетНещодавно в Радивилівському НВК «Загальноосвітня школа №2 – ліцей» імені П.Стрижака відбулася літературна зустріч учнів 4-6 класів з поетом Василем Краснопольським із Київської області. Її організувала вчителька Г.О.Варава.

Василь Йосипович Краснопольський народився 1 січня 1932 року в селі Башарівка, нині Радивилівського району. Закінчив Крупецьку восьмирічну школу і Бродівське педагогічне училище, а згодом – Харківський факультет організації промислового виробництва Донецького інженерно-торговельного інституту. Працював у школах Дубровицького і Рокитнівського районів, був ревізором КРУ у Рівненській області, завідував бджолярською  фермою агрофірми «Зоря» Рівненського району. Поетичні твори публікує в періодиці, друкувався і в радивилівській районці «Прапор перемоги». Автор 9 збірок поетичних та гумористично-сатиричних творів. Багато пише для дітей.

Упродовж години поет розповідав цікаві факти зі своєї біографії та творчості, а також про написані ним поетичні та прозові твори, читав вірші. Діти отримали багато корисної інформації, поставили багато запитань, на які поет відповідав з великою зацікавленістю.

(За матеріалами сайтів школи-ліцею і районного історичного музею).

ДИВ.: Василь Краснопольський. Чому живе, і сам не знаю, в моєму серці стільки літ ота стежина в нашім краї. Одним одна коло воріт. (Село Крупець біля Радивилова)

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.