Учнів знайомили з пістолетом та вчили знімати відбитки пальців

Радивилів, школа-ліцейУ рамках підсумкового уроку «Захист Вітчизни» учні одинадцятих класів Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №2 – ліцей» завітали до районного відділу міліції.

Як пояснив учитель курсу «Захист Вітчизни» Микола Парійчук, у травні в учнів відбудуться навчально-польові збори, на яких вони практикуватимуться з тактичної, вогневої та стройової підготовки. Тому вже зараз дільничний інспектор міліції Ігор Тимощук продемонстрував хлопцям спеціальні засоби та учбову вогнепальну зброю. Він ознайомив юних гостей із призначенням деталей пістолета Макарова, порядком поводження зі зброєю, проведення його неповного розбирання та збирання. Тільки після цього присутні мали змогу самостійно попрактикуватися.

Учні вперше в житті мали змогу познайомитися із «інструментарієм» криміналіста та відчути себе міліцейськими експертами. Володимир Швець, експерт-криміналіст районного відділу, показав юнакам, як знімати відбитки пальців із різних поверхонь.

-Пам’ятаю, в мене вдома була крадіжка, і ви знімали відбитки пальців з різних поверхонь, – поділився своїми враженнями 16-річний Олександр. – Мені відразу сподобалася така робота. Вважаю, що від кропіткої праці експерта залежить подальший успіх розкриття злочину. Маю надію, що і я в майбутньому буду хорошим криміналістом.

Зважаючи на те, що вихованці школи незабаром опиняться перед вибором професії, помічник начальника з кадрового забезпечення, майор міліції Сергій Юрковський розповів старшокласникам про систему роботи міліцейських вищих навчальних закладів і перспективи працевлаштування.

– Сподіваємося, що нам все ж таки вдалося зацікавити юних відвідувачів, і, можливо, дехто з них зовсім скоро захоче пов’язати своє життя саме із цією професією, – зазначив Сергій Юрковський. Про це повідомили у Радивилівському РВ УМВС.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.