Удостоєні почесного звання «Мати-героїня»

Про материнство кажуть, що це – дар Божий, що немає у цілому світі святішої і кращої «професії», ніж бути матір’ю. За нелегку і відповідальну працю – виростити та виховати п’ятеро і більше дітей, повсякдень бути берегинею вогнища багатоголосого дому, жительки Радивилівської об’єднаної громади Указом Президента України в черговий раз удостоєні почесного звання «Мати-героїня».

З цієї нагоди їхні оселі відвідали Радивилівський міський голова М.Карапетян, голова Радивилівської райдержадміністрації В.Пекарський.

У радивилів’янки Л.В.Дулі виховується десятеро дітей, у жительки Немирівського старостинського округу В.О.Свентик – п’ятеро, а в Н.П.Захарчук із с.Стоянівки – восьмеро.

Такі багатодітні родини є гордістю громади та району, бо в них дітям прищеплюються найкращі людські риси – повагу до батьків і любов до ближнього, працьовитість, сумлінність, щирість та добросердечність.

– Немає, мабуть, тих слів, котрими сповна можна було б висловити вдячність за ваш щоденний материнський подвиг, – зауважив міський голова М.Карапетян. – Нехай же нескінченні турботи, терпіння та любов відгукуються в душах ваших дітей світлою вдячністю, – сердечно побажав він, вручаючи матерям-героїням квіти та подарунки.

Цей момент відображався щирими емоціями радості, розчуленим жінкам адресувалися слова глибокої вдячності за відданість своїй сім’ї, ласку, розуміння та надійну підтримку.

– Носіть цю нагороду з шаною, – додав голова райдержадміністрації В.Пекарський, – низький уклін вам за те, що ви взяли на себе таку відповідальність у вихованні дітей.

За материнську самовідданість Указом Президента України почесне звання “Мати-героїня” присвоєно чотирьом жителькам Радивилівщини.

(З сайту Радивилівської ОТГ. На цьому сайті можна переглянути фото).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.