Угорських фермерів зацікавив досвід агрокорпорації “Крупець”

У п’ятницю в Радивилівському районі побувала група фермерів з різних регіонів Угорщини, яка знайомиться з досвідом організації сільськогосподарського бізнесу в Україні. В агрокорпорації «Крупець» про її структуру, напрямки діяльності, особливості виробництва розповідали керівники Володимир Варфалюк, Вадим Варфалюк, Сергій Варфалюк, начальник райсільгоспуправління Любов Черевко, головний агроном агрокорпорації Олександр Мирончук.  Гості побували на комбікормовому заводі,   знайомилися з технологічним обладнанням по виробництву олії і соєвої макухи, оглянули сортувальний цех яєць на птахокомплексі хутора Пісок, де тривають роботи з реконструкції з тим, щоб утричі збільшити тут поголів’я курей-несучок. 
Судячи з великого потоку запитань і розпитувань, угорських фермерів зацікав досвід крупецької корпорації. Відбувся зацікавлений обмін думками з широкого кола питань сільськогосподарського підприємництва.
Принагідно гостей знайомлять з цікавими місцями краю. У район вони приїхали після екскурсії в Почаївську лавру. Дорогою з Крупця до межі Рівненської і Львівської областей, де до Першої світової війни пролягав кордон між Російською імперією і Австро-Угорською монархією, я розповів їм в автобусі про цікаві факти з минулого краю і міста Радивилова, про особливості цього кордону і видатних людей, які, перетинаючи його, залишили про це нотатки. Серед таких людей був, наприклад, угорський композитор Ференц Ліст, який у 1847 році після концертів в Україні (останні з них  відбувалися в Кременці) повертався через Радивилів на батьківщину. Пофотографувавшись біля пам’ятного знака на колишньому кордоні, угорці вирушили до Олеського замку.
 Теги: A magyar gazdák érdekel tapasztalatok, Liszt Ferenc, határ, gazdák, magyarok

Володимир ЯЩУК.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.