Украдений легковик знайшли… через 15 років

Опель Омега автоПрацівники Державної автоінспекції м.Дубно, перерєстровуючи автомобіль, виявили: легковик «OPEL OMEGA», виявляється, розшукують. Мало того: шукають уже п’ятнадцять років, адже колись був викрадений у Києві.

15 квітня до Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування міста Дубно, Дубенського, Демидівського, Млинівського та Радивилівського районів, Управління Державтоінспекції, підпорядкованого УМВС України в Рівненській області, з заявою про перереєстрацію своєї автомашини звернувся 27-річний дубенчанин Андрій.

Як відомо, Державтоінспекція оперує величезною базою даних, отож оперативно було встановлено, що саме це авто марки «OPEL OMEGA» було оголошено в розшук у столиці як викрадене ще в 2000 році. Знічений водій пояснив, що купив машину у мешканця Здолбунова згідно з об’явою на відомому сайті «Авто Ріа».

«OPEL OMEGA» доставили в Дубенський міськвідділ Управління МВС. Міліція проводить перевірку. Усі матеріали напрвлять за місцем оголошення в розшуку. Ось таку невеселу для власника авто історію повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України в нашій області.

Украдений легковик знайшли… через 15 років

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.