Улюблений для багатьох волейбол

Волейбол – для багатьох така ж улюблена гра, як і футбол. Тож і в Радивилові не бракує шанувальників та ентузіастів волейболу. Зокрема, командою «Ніко», яка бере участь у чемпіонаті Рівненської області, взявся опікуватися підприємець Василь Ніколайчук, обіцяє надавати всіляку підтримку і допомогу голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук. Та й прихід у районну і міську ради щирих шанувальників спорту вселяє надії, що й волейбол ми зуміємо поставити на належний рівень.

Цієї неділі, 29 листопада, в Радивилові пройшов тур ігор чемпіонату Рівненської області з волейболу серед чоловічих команд. Він стартував попередньої неділі у місті Сарни. Радивилівська команда «Ніко» провела в себе вдома матчі з командами «Рівнегаз» (Рівне») і «Амако» (Гоща). Володимир Курсик, Василь Рябуш, Олег Климюк, Андрій Гречний, Іван Чумак, Андрій Рип’янський, Богдан Ярмусь та інші радивилівці грали цілком достойно, хоч команда загалом і поступалася класу суперників, тож в обох поєдинках програла.

Але, як мовиться, ще не все втрачено. Адже чемпіонат триватиме до квітня наступного року, і нашу команду чекають нові напружені ігри, тож можна ще цілком себе проявити і піднятися в таблиці показників. Уже 20 грудня «Ніко» в Рівному гратиме з командами “Случ” (Сарни) і «Техколедж» (Рівне).

Андрій Мамчур, тренер команди «Ніко» (м.Радивилів). Фотознімки з матчу в Радивилові – Володимира Ящука.volejb_3 volejb_2volejb_

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.