Унікальна і фундаментальна праця з історії Волині

Громадська організація «Центр дослідження і відродження Волині», місія якої полягає у сприянні духовному і культурному відродженню Волині як історичного, етнічного, краєзнавчого феномену тощо, понад п’ять років тому запровадила видавничу програму, у межах якої вже побачили світ документальний збірник «Українське повсякдення ранньомодерної доби: збірник документів. Вип.1: Волинь XVI ст., К., 2014 р., 776 с. та монографія Пономар Л.Г. «Народний одяг Правобережного Полісся середини XIX – середини XX століть: історико-етнографічний атлас», К., 2015р., 268 с.
На сьогодні ми готові презентувати нову фундаментальну та водночас унікальну працю, яка присвячена історії Волині. Ми зібрали найкращих вітчизняних учених та об’єднали їх амбітною метою: вперше більш ніж за сто років на основі сучасних наукових підходів описати історію величезного краю, який нині знаходиться на території трьох держав Центрально-Східної Європи: України (Волинська, Рівненська, Житомирська, Львівська, Тернопільська і Хмельницька області), Білорусі (Брестська область) і Польщі (Підляське, Мазовецьке і Люблінське воєводства). Історія Великої Волині міцно вплетена і є складовою частиною історії України.
П’ять років наполегливої праці – і перший том, який висвітлює історію формування Волині як територіального феномену і охоплює її історичний розвиток від початків появи людини до утворення перших протодержавних союзів на цих просторах, готовий.
Розділи першого тому підготували: Володимир Собчук (динаміка територій), Юрій Кухарчук (витоки історії Волині), Леонід Залізняк (палеоліт, мезоліт, неоліт, а також етноісторичні процеси на Волині в доісторичну та ранньоісторичну добу), Олександр Позіховський (ранньорільничі спільноти), Катерина Бунятян (доба бронзи), Деонізій Козак (неври, готи та венеди, – остання праця відомого вченого), Богдан Прищепа (ранні слов’яни). Керівник авторського колективу – Ірина Ворончук.
Особливою родзинкою книги є 16 повноформатних карт, спеціально підготовлених для видання високопрофесійною творчою групою у складі Ростислава Сосси, Володимира Кравченка та Володимира Собчука.
Роботи такого рівня не має жодна історико-етнографічна область України. Започатковуючи видання, автори задають певну планку історичного дослідження, визначають дискурс, задають стандарти, на які будуть рівнятися дослідники протягом багатьох наступних років.
Змісту видання відповідає і його форма. Книга має формат 205х260 мм і буде виконана на високоякісному крейдованому швецькому папері G-smooth зі щільністю 130 грамів на квадратний метр. 384 сторінки кольорового якісного друку доповнено 8 широкоформатними вклейками із мапами. Тверда палітурка виконана із прямим корінцем, форзаци – кольорові із мапами; для зручності користування книга містить стрічку-закладинку.
Макет видання готовий до друку.
Ми оголошуємо попередню передплату на перший том «Історії Волині» в розмірі 350 гривень, яку можна оплатити до 30 листопада. Перерахунок здійснюйте на номер картки Приватбанку: 5168-7450-2017-7249 (Семеник Ю.В.). Усі, хто здійснив попередню оплату, отримають книгу до Нового року. Після друку вартість книги зросте.
А також «Центр дослідження і відродження Волині» підготував для вас приємний подарунок! На Різдво у прямому ефірі буде проведено розіграш однієї з нами виданих книг (на вибір переможця: «Українське повсякдення ранньомодерної доби» або «Народний одяг Правобережного Полісся середини XIX – середини XX століть»).
Умови розіграшу наступні:

• Список передплатників першого тому «Історії Волині» буде прикріплений зверху сторінки «Центру дослідження і відродження Волині» у фейсбуці

https://www.facebook.com/volyncentre/

і буде постійно оновлюватися, аж до часу визначення переможця.

• Кожен, хто передплатить «Історію Волині» на вищевказаний номер картки, має надіслати свої дані (ПІБ, адресу, номер телефона) у повідомленні на сторінку ЦДВВ або на вайбер (093)409-25-05.
• Порядковий номер кожного передплатника є його номером у розіграші книги. Телефони учасників акції та їх імена будуть вказані на номерних талонах.
• Про час розіграшу повідомимо наших шанувальників завчасно.
Отож, не пропустіть шансу отримати дві книги за ціною однієї!
Пізнавайте Велику Волинь та її величну історію разом з нами!!!
А ми вдячні усім, хто долучився до творення такого унікального видання як «Історія Волині», та наперед дякуємо кожному, хто поповнить свою книжкову полицю нашою новою книгою!
(Зі сторінки «Центру дослідження і відродження Волині»). м.Радивилів.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.