Упав у 40-метровий колодязь

Вчора, 13 серпня, до Служби порятунку Рівненської області надійшло повідомлення, що в с.елі Бортниця Дубенського району в колодязь упала людина.

NSНегайно на місце виклику було направлено відділення рятувальників 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Дубно на пожежній автоцистерні. По прибуттю співробітники ДСНС зясували, що в закинутому майже 40-метровому колодязі знаходиться чоловік. Води в колодязі не було. Одягнувши апарат захисту органів дихання, до потерпілого по рятувальній мотузці спустився старший прапорщик служби цивільного захисту Віталій Прокопюк. Оглянувши чоловіка, рятувальник виявив у нього переломи кінцівок та інші небезпечні травми. Діяти слід було вкрай уважно, щоб не завдати потерпілому додаткових травм. Заспокоївши чоловіка, рятувальник обережно надягнув на нього пожежний пояс з мотузкою. Після цього співробітники ДСНС підняли чоловіка на поверхню та передали лікарям швидкої допомоги, які негайно доставили його в медичний заклад.

По завершенню рятувальної операції співробітники Держслужби з НС виявили поруч ще два закинутих колодязі. Щоб запобігти подібним нещасним випадкам, рятувальники огородили стрічкою небезпечну територію та повідомили про це місцеву владу.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області.

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.