Уродженець Радивилова став ведучим нової масштабної серії телепрограм. Дивіться просто зараз першу з його участю

“15 республік” – так називається проект каналу “1 + 1”, що започаткований в ефірі 16 листопада 2014 року. Журналісти каналу поїхали в гості до країн-сусідів, колишніх республік СРСР, щоб дізнатися, як там живеться зараз. 15 республік уже ніколи не будуть одним цілим, “1 + 1” покаже, як їх поміняла незалежність, у щотижневому проекті тривалістю кожного випуску близько години.  Журналісти з самого початку розділилися на дві групи, одну з них очолив уродженець міста Радивилова, відомий футбольний оглядач, телеведучий Костянтин Андріюк, а другу – Дмитро Волков. Група Костянтина Андріюка  проведе нас у столиці, а Дмитро – у віддалені куточки країн.

“Оскільки російська пропаганда активно використовує образи світлого радянського минулого, потрібне якесь протиставлення. Потрібна проста відповідь: як же сьогодні живуть колишні радянські республіки. Дійсно так добре було в СРСР, як це зараз зображується в російських ЗМІ?”, – зазначив Д.Волков.

Перший випуск був про Росію. Його можна подивитися на цій сторінці – посилання є в кінці публікації.

«Дозволу на зйомку в Росії, ясна річ, ніхто не дав, і ми нічого іншого й не очікували. Перед очима постійно були фотографії моїх колег в інтернеті, у соцмережах з табличкою #FREEAGARKOV. Тоді журналіста ТСН просто так протримали в російському «СІЗО» 10 днів. Домовлятися про інтерв’ю було складно. Шендерович – єдиний, хто погодився коментувати стан сучасної Росії», – розповів Костянтин Андріюк.Костянтин АндріюкКоманда на чолі з Костянтином Андріюк поїхала через парадні двері, отримавши акредитацію в МЗС країни, з журналістським візитом у столицю. Інша команда разом з Дмитром Волковим подорожувала як туристи, заглянула туди, де гостей явно не чекали: в побут і будні робітничих міст, аулів і далеких хуторів.

“15 республік” виробляє Департамент журналістських розслідувань “1 + 1” під керівництвом Максима Шиленка. Автор ідеї проекту – журналіст програми “Гроші” Дмитро Волков.

У свою подорож журналісти вирушили в червні, а до Києва повернулися в жовтні. За чотири місяці вони побували в Литві, Естонії, Латвії, Узбекистані, Азербайджані, Грузії, Росії, Таджикистані, Вірменії, Білорусі, Казахстані, Киргизстані, Молдові та Туркменистані.

Костянтин мало розповідає чужим про себе особисто. Якось на онлайн-конференції, коли його запитали про факти біографії, зауважив: «Підозрюю, що мені допомогає мій знак зодіаку – скорпіон. Людей під цим знаком не требе перехвалювати. Родом я з Рівненської області, з Радивилова. А стати телеведучим не так просто! У кожного свій шлях! Потрібно жити цим. Я живу цим! Те, що я працюю на роботі, яка мені подобається, та ще й отримую за це гроші – це взагалі кайф!». І ще про свій вибір: «Якось я зрозумів, що я творча людина, не побоявся, зламав своє життя, повернувши його на 90 градусів. Почав я з УТ-1, потім була «Ера», а потім я пішов на «1+1». Вуз? В мене дві освіти. Я закінчив КПІ».

А одного разу так сформулював свій девіз: «Будь професіоналом і трохи фанатом своєї справи, тоді визнання саме знайде тебе».

 (За матеріалами сайтів «ПроTY», «Luxluxnet» та ін.).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Січень 3, 2017

    […] роботу київського журналіста Костянтина Андріюка («Уродженець Радивилова став ведучим нової масштабної с…», «Про дозвілля на площі і резонансні фільми» та ін.). […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.