Уродженець села Срібне Радивилівського району Олександр Курсик: від телеведучого до очільника рівненської “Батьківщини”

Олександр Курсик довгий час був відомий у Рівному як ведучий телеканалу “Рівне1”, власний кореспондент телеканалу “1+1” у Рівненській області. З жовтня 2010 року розпочинається шлях Олександра як політика. Він – депутат Рівнеради, а з 22 січня 2014 року – керівник фракції “Батьківщина” у Рівнераді.

 Олександр Курсик народився в селі Срібне Радивилівського району Рівненської області. Навчався у ЗОШ№2 у Бродах (1992-2001 рр) та в загальноосвітньому ліцеї  Радивилова (2001-2003).
Вищу освіту (за фахом – журналіст) здобув у Рівному, закінчивши у 2008 році факультет масової комунікації та інформаційних технологій Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. Степана Дем’янчука.
Свій шлях як журналіст Олександр Курсик розпочав з посади кореспондента служби новин і ведучого на радіо «Край» Рівненської обласної державної телерадіокомпанії. Далі талановитий ведучий став обличчям першого місцевого телеканалу “Рівне1”. Згодом розпочинає працювати як позаштатний кореспондент телеканалів «НТН» та «Інтер». А у червні 2008 року Олександр стає власним кореспондентом телеканалу “1+1” у Рівненській області.
Політична кар’єра Олександра розпочалася з роботи помічником народного депутата Юрія Прокопчука. А з жовтня 2010 Олександр Курсик – депутат Рівненської міської ради.
22 січня за результатами відкритого голосування членів фракції “Батьківщина” у Рівнераді її головою обрано Олександра Курсика.
 Окрім активної громадської, журналістської та політичної діяльності Олександр Курсик завжди знаходить час для своєї родини. Дружини Євгенії та донечки Олександри, якій нещодавно виповнилося 3 рочки. (За публікацією рівненської газети «ОГО»).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.