Усе міняється, голова не міняється

Острожець Млинівського району

Млинівський район, с. Острожець. Село, де провела дитинство Алла Черній.

Президент України Петро Порошенко одного дня звільнив з посади і призначив на посаду одну й ту ж саму людину – Аллу Леонідівну Черній. Розпорядження про звільнення позначене номером 220/2015-рп, про призначення – номером 226/2015-рп. Йдеться про розпорядження Президента від 23 лютого 2015 року «Про призначення А.Черній головою Млинівської районної державної адміністрації Рівненської області». До того вона працювала на посаді згідно з призначенням Виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з 17 квітня 2014 року.

Алла Черній 1970 року народження, родом із села Острожець Млинівського району. Після закінчення Острожецької школи в 1987 році вирішила стати філологом і поступила на навчання в Рівненський педінститут (за спеціальністю „вчитель російської мови та літератури”  закінчила його 1992 року). Вчителювала, у  тому ж вузі здобула ще й спеціальність учителя української мови та літератури. З 1995 року – на посаді викладача кафедри теорії та методики виховання Рівненського педінституту (нині Рівненський державний гуманітарний університет). Кандидат політичних наук. З 2005 року – доцент кафедри політичних наук університету. З 2008 року – за сумісництвом доцент кафедри регіонального управління Національного університету водного господарства.

Приклад Алли Черній – достойний для уваги радивилівців. Адже Радивилів поки що без голови РДА, а попередній керівник Радивилівського району, теж свого часу призначений О.Турчиновим, пробув на посаді 7 місяців.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.