Ушанували пам’ять героя-вертолітника

Радивилівська міська громада сьогодні вшановує світлу пам’ять військового вертолітника-командира, який загинув у небі над Слов’янськом у червні 2014-го, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

Шість років тому, 24 червня, Радивилівщину сколихнула сумна і скорботна звістка: під час проведення антитерористичної операції біля гори  Карачун, що поблизу Слов’янська Донецької області, терористами-найманцями був збитий український військовий вертоліт Мі-8 під командуванням Андрія Бєлкіна, який повертався з блокпоста з фахівцями, що встановлювали апаратуру з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення перемир’я в зоні проведення АТО.

Сьогодні, у роковини героїчної загибелі відважного пілота, з шаною та повагою міська громада згадувала подвиг Андрія Бєлкіна (2.07.1977 – 24.06.2014), який з раннього дитинства мріяв пов’язати своє життя з авіацією. Він поповнив своїм іменем її героїчний фонд, оскільки був першокласним льотчиком. На місці вічного спочинку Андрія Бєлкіна, на міському кладовищі в Радивилові, з молитвою за упокій душі зібралися представники влади об’єднаної територіальної влади та району, зокрема, міський голова М.Карапетян, його заступник О.Пастух, заступники голів райради та райдержадміністрації   А.Гуменюк і В.Стасюк, представники Радивилівського районного центру комплектування та соціальної підтримки В.Атрасевич і О.Плевако.

На могилу льотчика, чий політ обірвався в небі над Донеччиною, було покладено квіти. Віддати шану пам’яті загиблому побратиму прибули також вертолітники з Бродівської авіаційної військової частини Збройних сил України.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, командира вертолітної ланки, підполковника Андрія Бєлкіна Указом Президента України № 599/2014 від 19 липня 2014 року нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). (З сайту ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.