Ушанування героїв Берестечка і героїв України

kozacki214 червня (в неділю) Святійший Патріарх Філарет візьме участь у державних та церковних урочистостях у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах (село Пляшева Радивилівського району) із вшанування пам’яті українських козаків і селян – героїв битви під Берестечком у 1651 році.

Традиційно у неділю Всіх святих Землі Української у Свято-Георгіївський монастир очікується багатотисячне паломництво політичних, релігійних, громадських діячів та простих українців до козацьких могил.

О 9 годині розпочнеться Божественна літургія, яку очолить Патріарх Філарет у співслужінні єпископів Київського патріархату і священиків з Рівненської, Волинської, Львівської та інших областей України.

Об 11.30 буде відслужена панахида за упокій душ загиблих козаків у бою під Берестечком та новітніх героїв, які загинули за Незалежність України на Східній Україні.

О 12.00 розпочнуться державні вшанування бою під Берестечком: покладання квітів до пам’ятника героям битви на території Національного історико-меморіального заповідника “Поле Берестецької битви”.

12 – 14 червня в Радивилові і на Радивилівщині пройде 8-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена!»

Відкриття фестивалю відбудеться в заповіднику в селі Пляшева (початок о 12 годині), того ж дня увечері, з 19 години артисти виступатимуть на сцені Радивилова. Відбудуться виступи і в селах району. Заключний гала-концерт розпочнеться 14 червня, в неділю, о 15 годині в Радивилові – на майдані Незалежності.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Червень 8, 2015

    […] ДИВ.: Ушанування героїв Берестечка і героїів України http://www.radyvyliv.info/ushanuvannya-geroїv-berestechka-i-geroїv-ukraїni.html […]

  2. Червень 9, 2015

    […] Ушанування героїв Берестечка і героїв України http://www.radyvyliv.info/ushanuvannya-geroїv-berestechka-i-geroїv-ukraїni.html […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.