Ушанування героїв Берестечка. Випускники вирушають у путь

На Дубенщині вшанували пам’ять козаків Богдана Хмельницького, які загинули у битві під Берестечком 1651 року в ході Національно-визвольної війни українського народу. Урочистості пройшли в Національному заповіднику “Поле Берестецької битви” (село Пляшева).
На відзначенні річниці битви традиційно прозвучало «Ой чого ти почорніло…» від народного аматорського хору Радивилівського міського будинку культури (керівник Ярослав Жолнович).
Молебень звершив митрополит Православної Церкви України Епіфаній.
***
У ці дні в загальноосвітніх навчальних закладах Радивилова і Радивилівської громади відбуваються урочистості з нагоди вручення випускникам документів про освіту. Звичайно, умови війни змушують проводити ці заходи з рядом обмежень. Не завжди у батьків є змога організувати випускні вечори. Випускники вирушають у самостійне доросле життя.
***
У Радивилівській територіальній громаді пройшли змагання зі стрітболу – команд з Радивилівщини і Брідщини. Перше місце за командою “Сопінько”, Радивилів, ІІ місце – БК “Радивилів”, ІІІ місце – “Мисливець”, Радивилів. Кращим гравцем турніру було визнано Вартовника Гліба з команди переможців, до речі, Гліб є ВПО, до війни мешкав у Краматорську. Для потреб ЗСУ зібрано 1400 грн.
Фото Володимира Ящука.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.