Ушанування ліквідаторів наслідків аварії на АЕС

14 грудня в Радивилові проводилися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції.

Центральними вулицями міста до пам’ятного знака на честь подвигу ліквідаторів аварії, встановленого в парку імені Т.Шевченка, пройшла колона учасників ліквідації аварії. В урочистій ході взяли участь голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук, заступником голови районної ради Андрій Гуменюк, перший заступник  міського голови Віктор Ісюк, голова районної організації чорнобильців Іван Степанюк, представники громадськості. Вінки і квіти покладено до пам’ятника ліквідаторам у парку на алеї Слави і до пам’ятного знака біля пожежної частини. Священик церкви св. Олександра Невського отець Ярослав із причтом відправив панахиду.

А затим у дитячій школі мистецтв відбулися урочистості. Керівники привітали чорнобильців, вручили подяки і подарунки від районної ради, райдержадміністрації, міської ради, організації чорнобильців.

Аматори сцени порадували концертом.

Фото Василя Семеренка. На лицьовій сторінці використано знімок із сайту РДА.

aes-2016-1 aes-2016-2 aes-2016-3 aes-2016-4 aes-2016-5 aes-2016-6 aes-2016-7 aes-2016-8

 

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.