Успішні поєдинки радивилівських каратистів

Минулої неділі збірна команда Рівненщини (22 спортсмени) взяла участь у відкритому чемпіонаті Західної України із кіокушин карате у Львові.

В цілому у поєдинках брали участь більше 180 спортсменів з 19 спортивних клубів. Нашу збірну представляли такі спортивні клуби: СК “Редут”; СК “Ічі Геі – Дубно”; СК “Клан”; СК “Добривода”; СК “Ситне”. Команду очолив президент Всеукраїнської федерації Український альянс кіокушин карате сенсей Олег Лесик за участю таких сем паїв: Рудольф Гільдерман, Сергій Скоропадський, Віталій Тихончук . У командному заліку наша команда здобула друге місце (8 – перших місць, 7 – других та 4 – третіх).

Велика подяка організаторам турніру – шихану Констянтину Височинському та сенсею Володимиру Роханському.

Хотів би конкретніше відзначити успіх спортклубу села Добриводи з Радивилівщини (Козинська ОТГ). Перші місця у своїх вікових категоріях вибороли: Юрій Ферчук, Карен Вишневський, Тарас Данилюк, Олена Марута, Таїсія Свіщевська. Другі місця здобули Анастасія Недоборовська і Анастасія Сеньчук, третє місце у Сергія Недоборовського. Козинський сільський голова Юрій Костюк організував безкоштовну поїздку до Львова та екскурсію для дітей по місту. Він на ділі турбується про підростаюче покоління, про популяризацію здорового способу життя.

Рудольф ГІЛЬДЕРМАН. (Газета “Наш Прапор Перемоги”).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.