Успішний радивилівець – про те, як стати мільйонером

У Радивилів.info ми час від часу розповідаємо про виходців із Радивилова і Радивилівщини, які добилися помітних успіхів у різних суспільно значущих видах діяльності. Серед радивилівців є талановиті, з певним рівнем визнання художники, артисти, журналісти, літератори, етнографи, історики… А цього разу про те, як піднятися над реальністю, утвердити себе і добитися успіху, – на прикладі виходця з Радивилова, власника авіакомпанії, аеродрому і льотної школи, київського бізнесмена Сергія Нікіфорова, 1973 року народження.

На своїй сторінці у Фейсбуці він у ці дні опублікував відеозапис, зроблений рік тому на одному з київських телеканалів, – у програмі «Бізнес-Арена з Яною Матвійчук». Із Сергієм ми перебуваємо у Фейсбуці в одній групі «Друзі», часом обмінюємося короткими записами, отож після перегляду відео я написав йому: «Думав, трохи гляну, а дивився цілу 1 год. 20 хв., хоч у моєму віці вже про бізнес мріяти пізно. Цікаво, щиро, високоінтелектуально». На що Сергій Володимирович відгукнувся: «Дякую за добрі слова».

У тому, що мій запис не був компліментом ввічливості, можете пересвідчитися самі. А молоді люди, які мріють про власний бізнес, почерпнуть із розповіді Сергія Нікіфорова чимало корисного. До речі, серед своїх улюблених книг він назвав такі: «Багатий Тато, Бідний Тато» (автор Роберт Кійосакі) і «Ніколи не їжте наодинці» (автор Кейт Ферацці).

Додаткову інформацію від Сергія Нікіфорова можна знайти в російськомовних блогах Живого Журналу (LiveJournal): http://snikiforov.livejournal.com/

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Січень 3, 2017

    […] Ростислав Воронко знайшов визнання в Німеччині», «Успішний радивилівець – про те, як стати мільйонером». Вміщувалася інформація і про роботу київського […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.