Усю ніч поліцейські шукали зниклу неповнолітню

Усю ніч поліцейські відділення №2 (м. Радивилів) Дубенського РВ не припиняли пошуків 15-річної жительки села Пляшівка. Розшукати її вдалося зранку біля закинутої будівлі у сусідньому селі Острів.

10 листопада, о 18:30 до поліції надійшло повідомлення 45-річної жительки села Пляшівка колишнього Радивилівського району, що напередодні опівдні пішла з дому та досі не повернулася її неповнолітня донька. Жінка пояснила, що дівчина втекла через конфлікт: адже напередодні без дозволу залишилася ночувати в тітки.

Поліцейські встановили, що з дому неповнолітня знову пішла до родички, яку запевнила, що буде перебувати у сестри. Проте за місцем проживання останньої так і не з’явилася.

На пошуки зниклої неповнолітньої негайно орієнтували особовий склад відділення поліції №2 (м. Радивилів) Дубенського РВ. Усю ніч поліцейські прочісували територію та перевіряли місця, де вона могла б перебувати.

Близько дев’ятої години ранку 11 листопада ученицю профліцею поліцейські знайшли біля закинутої будівлі у селі Острів Дубенського району, там, за її словами, вона і ночувала. Із неповнолітньою та її рідними ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду щодо недопущення вчинення таких дій у майбутньому.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області

Радивилів, райвідділ поліції

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.