В атмосфері традицій, з піснями і колядками

У Різдвяні дні на центральному майдані Радивилова відповідну атмосферу забезпечували колядки та щедрівки, які лунали завдяки тому, що влада потурбувалася про встановлення звукових колонок. Вони звучатимуть до Водохреща. Але зворушливо звучали і звучать колядки та щедрівки і від співочих груп дітей, які відповідно до народних традицій ходять вечорами з найкращими віншуваннями, від церковних хористів.

Зважаючи на карантинні застереження, дорослих щедрувальників цьогоріч мало. Натомість заклади освіти і культури Радивилівщини підготували відеосюжети зі своїми вітаннями і привітальними концертними номерами та виклали їх у соцмережах. Наприклад, цікаві роботи представили міський будинок культури, Радивилівська дитяча школа мистецтв імені Германа Жуковського, хореографічний колектив «Калейдоскоп», клубні заклади Немирівки, Пустоіванного та інші.

На Рівненщині відбувся фінальний етап чемпіонату області з волейболу серед ветеранів «40+» сезону 2019-2020 років. Змагання проходили 3 січня в спорткомплексі «Сарни-Арена». Чоловіча волейбольна команда ВК «Радивилів» вперше потрапила до фіналу чотирьох та, за підсумками спортивної зустрічі, посіла почесне друге місце. У фіналі сарненський “Хлібодар” виборов золото у ВК “Радивилів” 2:0 (25-19, 25-17) та став чемпіоном області.

Фото з архіву (2017 рік).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.