В.Кондик написав заяву про звільнення з посади голови Радивилівської РДА (ВІДЕО)

Публікації видання «Радивилів.info» останнього часу, а саме статті «Чи буде звільнений голова Радивилівської РДА?» і «Питання про відставку голови Радивилівської райдержадміністрації вирішила партія», акцентували увагу на логічності такої відставки.

І ось таки Володимир Кондик написав заяву на звільнення з посади голови Радивилівської районної державної адміністрації. Звичайно, написав не з власної ініціативи. Адже в той же день про свою відставку заявив і соратник по партії «Свобода», голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок. А разом з ним, крім Кондика, заяви написали ще шість голів РДА Рівненщини – Острозької, Гощанської, Рівненської, Здолбунівської, Костопільської та Володимирецької. Загалом посади звільняють 8 впливових керівників області, які прийшли до влади від ВО «Свобода». Ясна річ, заяви розгляне Президент України, тільки після цього можна буде говорити про остаточну зміну влади.

Нагадаємо: В.Кондик був призначений головою Радивилівської РДА 23 травня 2014 року. Відповідне розпорядження підписав в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України О. Турчинов. Приступив до виконання обов’язків з 4 червня. Володимиру Миколайовичу 31 рік (нар. 17.01.1983). Депутат Радивилівської районної ради. Загальний стаж роботи 9 років. За освітою – журналіст. До приходу на посаду голови РДА займався підприємницькою діяльністю.

Чи можна вважати вдалим його прихід у владу? Навряд. Часу було надто мало, щоб як слід вникнути в проблеми району, не кажучи вже про можливості їх вирішувати. Більш як двадцятирічний досвід Радивилівщини засвідчує: ті, хто побували на посаді голови РДА, повторно в це керівне крісло не потрапляли. Ніхто їх не рекомендував. Інша річ – перші заступники голови, заступники. Але ж то заступники. Можливо, й ті заступники, які пішли (чи змушені були піти) з команди Кондика, ще повернуться… Хтозна…

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

3 коментарі

  1. Коля сказав:

    Оперативно!

  2. читач сказав:

    С. Рибачка вже звiльнено, черга за Кондиком

  1. Грудень 24, 2014

    […]  В.Кондик написав заяву про звільнення з посади голови… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.